Mokymai

Privalomoji pirmosios pagalbos mokymo pagrindinė programa

clock

8 val.

85,00 

Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo tęstinė programa

clock

4 val.

50,00 

Stipraus išorinio kraujavimo stabdymas

clock

2 val.

50,00 

Kvalifikuoti mokymai

Jei abejojate, ar sugebėtumėte suteikti pirmąją pagalbą, – registruokitės į mokymus šiandien.

 

Pasirinkti mokymų programą

Kvalifikuoti mokymai

Jei abejojate, ar sugebėtumėte suteikti pirmąją pagalbą, – registruokitės į mokymus šiandien.

 

father son
clock icon

Dalyvių atsiliepimai

„Nuo šiol daugiau nebijosiu prieiti prie gatvėje nukritusio žmogaus. Įgijau drąsos ir pasitikėjimo. Išmokau daryti paspaudimus ir naudotis defibriliatoriumi. Anksčiau atrodė, kad tai gali atlikti tik medikai. Ačiū puikiems instruktoriams!”

Studentas iš Vilniaus

„Labai patiko, jog kiekvienas praktiškai galėjo gaivinti manekenus. Pakankamai nedidelė grupė, tad kiekvienam užteko instruktorių dėmesio. Patiko dirbti kvalifikuotų instruktorių priežiūroje, kurie davė atgalinį ryšį. Išsiaiškinau tai, kas seniai rūpėjo.”

Mokytoja iš Kauno

„Kadangi pati esu dėstytoja, atkreipiau dėmesį į labai novatorišką mokymo(si) būdą. Neteko anksčiau susiduri su hibridiniu mokymu, bet manau, kad tai švietimo ateitis. Norėčiau, kad tokia mokymo sistema atsirastų ir mūsų universitete. Dėkoju, kad diegiate naujoves Lietuvoje.”

Dėstytoja iš Vilniaus

„Kai laikiau teises, mums tik parodė, kaip gaivinti, bet niekas neleido pabandyti. Pirmi tokie pirmosios pagalbos mokymai, kai nepasakojo teoriškai, o viską buvo galima praktiškai išbandyti. Gerai, kad manekenai parodo, ar taisyklingai atliekami paspaudimai. Nenorėčiau, kad gyvenime tektų gaivinti, bet jei prireiks, – esu pasirengęs padėti.”

Sporto treneris iš Klaipėdos

„Patys geriausi mokymai, kokiuose esu buvusi! Profesionalūs, malonūs dėmesingi instruktoriai, daug praktikos, manekenai, užspringimo liemenės, tikri defibriliatoriai. Rekomenduosiu visiems savo draugams. Tokie mokymai turi būti privalomi jau mokykloje. Juk kiekvienas galime susidurti. Ačiū, kad keičiate Lietuvą. Linkiu Jums ko geriausios kloties!”

Viešbučio tarnautoja iš Kauno

„Labai naudingi kursai. Teko ir anksčiau mokytis gaivinti, bet pirmą kartą išbandžiau defibriliatorių ir turniketą. Gerai, kad vis daugiau tokių priemonių atsiras viešosiose vietose. Mano manymu, turniketas turėtų būti kiekvieno vairuotojo vaistinėlėje. Norėčiau po kelių metų mokymus pakartoti, nes viskas pasimiršta.”

Tolimųjų reisų vairuotojas iš Marijampolės

Apie mus

20

metų patirtis

150

skirtingų kursų

85 000

apmokytų žmonių

100

tarptautinių instruktorių

Pirmoji Pagalba

Dirbame tam, kad kiekvienas žmogus bet kuriame Lietuvos kampelyje ūminės ligos ar traumos atveju gautų kokybišką šiuolaikinius standartus atitinkančią sveikatos priežiūrą.

Profesionalumas

 

Gelbėjame gyvybes kasdieniame darbe. Mūsų instruktoriai yra profesionalūs medikai, sertifikuoti Amerikos širdies asociacijos ir Europos gaivinimo tarybos.

Išskirtinumas

 

100 proc. praktika mokymų metu, naudojant pažangiausius edukacijos metodus ir technologijas. Mes neskaitome paskaitų, o sudarome sąlygas kiekvienam įgyti reikiamų įgūdžių imituotų situacijų metu.

Patirtis

 

Daugiau kaip 20 metų vedame praktinius mokymus medicinos darbuotojams Lietuvoje ir užsienyje. Nuolat mokomės patys ir mokome kitus, nes visiems būtina atnaujinti gyvybę gelbstinčius įgūdžius.